Hakkımızda


BELGE TİPİ VE NO: -A- Grubu Tursab Belge No: 2150

ADRES: Paris Caddesi Ali Dede Sokak No: 6/A-B Aşagı Ayrancı Ankara ( Almanya Konsolosluğu Vize Bölümü Önü)

TEL: 0 (312) 426 9145 / 0 (312) 426 9245 / 0 (312) 426 1350
FAX: 0 (312) 426 9245
MAIL: info@bonnairtours.com.tr

25 Senedir Ankara da Turizm ve Seyahat alanında faaliyet gösteren Acentamız, profesyonel ve deneyimli ekibi ile hizmet vermektedir. Bonn Air Tours, her zaman kaliteli, müşteri memnuniyetli odaklı hizmet anlayışı ile Yurt içi Günübirlik, Haftasonu veya 3-4-5 günlük paket turları, Kayak turları, Anadolu Medeniyetleri gezileri, Doğa Turları, Arkeolojik geziler, İnanç turları, Okul-Şirket Motivasyon turları organize etmektedir.

İster yurt içi, ister yurt dışı Resmi ve Özel tüm havayolu biletlerinizi en ekonomik ve sizlerin tarih-parkur-fiyat ve dönem alternatiflerinize göre en pratik bir biçimde garantili ve güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz. Özellikle Hollanda - Almanya Fransa - İsviçre hattlarında en ucuz biletleri acentamızdan temin edebilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun, bize sosyal medya platformlarından, mail sisteminden veya telefondan ulaşmanız durumunda anında uçuş biletleriniz hazırlanıp size sms veya mail yolu ile gönderilir. Acil uçuş destegi sistemimiz ile Havaalanlarına mesaj çekilip uçuşunuzu sorunsuz bir şekilde yapmanız için ekibimiz devamlı olarak hizmet vermektedir.

Günübirlik veya haftalık sınırsız km. olarak filomuzda bulunan kaliteli otomobilleri yurt içinde veya yurt dışında kiralayabilir, gezi programınıza göre istediğiniz başka bir noktada bırakabilirsiniz.

İş görüşmelerinizde kullanacagınız tüm şehir otel konaklamalarınızı acentamızdan hızlı ve ekonomik bir şekilde rezerve ettirebilirsiniz.

Sizlerin isteği doğrultusunda veya regular turlarımız ile  kaliteli otellerde konaklamak üzere Dünyanın dört bir yanında profesyonel turist rehberleri eşliğinde Yurt dışı turlarımızı acentamızdan temin edebilirsiniz.

Dünya çapında tüm Cruise Gemileri Turlarını, Türkiye`mizin cennet koylarında organize etmiş oldugumuz Mavi Yolculuk seyahatlerinizi, Kıbrıs Otel ve paket turlarımızı, Otobüs ve Tren biletlerinizi Acentamızdan temin edebilirsiniz.

Yurt dışı Vizeleriniz için Acentamız Vize ekibi tüm seyahat saglık sigortalarınızı, Vize başvuru form doldurma işlemlerinizi, Vize randevu alımlarını ve tercümelerinizi saglamaktadır.

BONN AIR TOURS Turizm Seyahat Acentası Kongre ve Seminer Departmanı, özel ve kamu yararına faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların toplantı, kongre ve teşvik organizasyonları için gerek yurtiçi, gerekse yurtdışında profesyonel kadrosu, sunmuş olduğu ekonomik çözümler ve tecrübesi ile bu alanda en iyi hizmeti sunmaktadır.

Kongre ve Seminer Departmanı; organizasyon için gereken her türlü hizmeti, otel rezervasyonundan katılımcıların transferine, toplantı salonunun düzeninden, ihtiyaç duyulan teknik ekipmanlarının teminine, yiyecek içecek hizmetinden, sanatçı teminine kadar birçok hizmeti en iyi şekilde sağlamaktadır.

© 2018 - Bonn Air Tours Turizm Seyahat Acentası


Otel


Rota


Fotoğraf


Müşteri

Enerji ve coşkumuzu yılların deneyimiyle birleştiren en yüksek kalitede tatil ve seyahat hizmetleri sunmayı taahhüt ediyoruz.