Yılbaşı Nice Turu

                                                           YILBAŞI NİCE TURU

                                              3 GECE 398 EURO

Fransa’nın çiçek kokulu kenti Nice, her okunduğunda dimağınızda bambaşka tatlar bırakan bir kitap gibi zengin ve vakur, Cote d’Azur sahillerinde ziyaretçilerini bekler. Maceraperestlerden hayalperestlere, herkesin hikayesinde güneşin üzerinden hiç eksik olmadığı bu Akdeniz kentinin bir yeri olmalı.

1. Gün

İstanbul >> Nice
31 Ara 2017 Pazar

Nice turu birinci gününde, şehri keşfetmeye hemen başlıyoruz. İlk durağımız Vieille Ville (Eski Şehir) olacak. Yerel halk buraya ‘Babazouk’ diyor ve bölgede çok sayıda balık ile sebze pazarı bulunuyor. Burası rengârenk bir mahalle ve dar sokaklarının her biri, keşfedecek farklı bir şey sunuyor. Cours Seleya bölgesindeki çiçek pazarını muhakkak ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Dufy Müzesi ve Palais Lascaris Sarayı da uğramanızı tavsiye ettiğimiz yerler arasında. Eski Şehir çok sayıda restoran da barındırıyor; akşam yemeğinde Akdeniz mutfağının en güzel örneklerini denemenizi tavsiye ediyoruz.

2. Gün

Nice
01 Oca 2018 Pazartesi

Nice turu ikinci gününe, Promenade des Anglais üzerinde bir yürüyüş yaparak başlıyoruz. Şehrin en kalabalık caddelerinden biri olan Promenade des Anglais, sahil boyunca uzanıyor. Turkuaz rengi bir denizin eşlik edeceği yürüyüşünüz boyunca, çok sayıda bahçe ve havuz görmeniz de mümkün. Bu bölgede görmenizi tavsiye ettiğimiz yerler arasında Palais de la Méditerranée Tiyatro Binası, Villa Masséna Sarayı ve Le Negresco Oteli yer alıyor. Günün geri kalanını burada geçirebilir, isterseniz de büyüleyici güzellikteki plajlarda denize girip güneşlenebilirsiniz.

3. Gün

Nice
02 Oca 2018 Salı

Nice turu üçüncü gününde, Colline du Château (Kale Tepesi) ziyareti yapıyoruz. Doğal bir park şeklinde düzenlenen alan; yürüyüş rotaları, havuzlar ve şelaleler barındırıyor. Bir tepede yer aldığı için soluk kesici bir manzarası var, tüm şehir 360 derece görülebiliyor. Tour Bellanda Kulesi ve içindeki Denizcilik Müzesi, ziyaret etmenizi tavsiye ettiğimiz yerler arasında. Kulenin asıl önemi, Kral Lear Operası’nın ilk defa burada bestelenmiş olmasından kaynaklanıyor. Park bölgesinde çok sayıda kafe ve restoran bulabilmeniz de mümkün.

4. Gün

Nice >>İstanbul
03 Oca 2018 Çarşamba

Otelinizde yapacağımız sabah kahvaltısının ardından çevre gezileri ve alışveriş için serbest zamanınızı dilediğinizce değerlendirebilirsiniz. 
Transfer almış olan misafirlerimizin uçuş saatlerinden 3 saat önce otellerinden alınarak transferleri gerçekleşecektir. Transfer almayı tercih etmemiş misafirlerimiz ise kendi imkanlarıyla uçuş saatlerinden 3 saat önce havaalanına geçebilirler.
İstanbul’a varışınızı takiben seyahatiniz son bulacaktır.

Fiyatlara dahil olan hizmetler

 • Oda Kahvaltı Konaklama
 • Uçuşlar
 • Havalimanı Vergileri
 • Türkçe Bilen Asistan Eşliğinde Havalimanı > Otel > Havalimanı Transferleri
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Türkçe Asistanlık Hizmetleri
 • Türkçe Rehber Eşliğinde Panoramik Şehir Turu

Fiyatlara dahil olmayan hizmetler

 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
 •  

 

Paylaşın:

Tur Rezervasyonu yapmak için iletişim bilgilerinizi bize gönderin, sizi arayalım...


Adınız

E-mail

Soyadınız

Telefonunuz

Mesajınız