GÜNÜBIRLIK AMASRA TURU

ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK  AMASRA TURU

ARAÇ İÇİ SABAH KAHVALTISI + AMASRA GEZİSİ

 RESTAURANTTA ÖĞLE YEMEĞİ (SINIRSIZ BALIK+SALATA+İÇECEK+HELVA)

GİDİŞ DÖNÜŞ ULAŞIM + İKRAMLAR + REHBERLİK DAHİL

Kişi Başı Ücretimiz : 140 TL

 

TUR TARİHLERİMİZ

04 MAYIS

18 MAYIS

01 HAZİRAN

08 HAZİRAN

Bilgi ve Rezervasyon:

0312 426 91 45

0312 426 92 45

0312 426 13 50

PROGRAM

Doğasından,güzelliğinden,denizinden ve lezzetlerinden kendinizi alamayacağınız Karadeniz’in incisi Amasra yolculuğumuz 06:30’da Kumrular Sokak tan başlıyor. Araç içi Kahvaltı ikramımızı alarak keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. Kahvaltımız sonrası dinlenme tesisimizde kısa bir ihtiyaç molasının ardından yolculuğumuza devam ediyoruz. 11:30 civarı Amasra’ya ulaşıyoruz.

Öncelikle yol üzerinde,Roma Dönemi'ne ait ve ülkemizde tek yol anıtı olma özelliğine sahip “Kuş Kayası” yol anıtını ziyaret ediyoruz. Muhteşem deniz orman ve Amasra manzarasıyla sizi kısa bir süre baş başa bırakıyoruz. Daha sonra Fatih Sultan Mehmet'in Amasrayı ilk gördüğü Yer olan Bakacak Tepesini gezip Öğle yemeği öncesi turumuzu tamamlıyoruz. Öğle yemeğimizi bizim için özenle hazırlanan restaurantımızda sınırsız balık,salata, içecek ve helvadan oluşan menümüzle alıyoruz. Yemek sonrası turumuzun ikinci bölümüne başlıyoruz.

Amasra Kalesi, Boztepe, Kale içi evleri, Fatih Camii ve Küçük Kilise ile Amasra Gezimize devam ediyoruz. Gezi sonrası Amasra'nın meşhur Çekiciler Çarşısı’nda alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanda dilerseniz tekne turu yapıyoruz.

Turumuzu tamamlayıp Amasra’dan ayrılıyor ve yol üzeri gerekli molalarımızın ardından saat 22:00-22:30 civarı Ankara'ya ulaşıyoruz. Bir başka BONN AIR TOURS organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetlerimiz:
- Gidiş Dönüş Ulaşım
- Araç İçi Kahvaltı İkramı

- Araç İçi Sıcak Soğuk İkramlar
- Restaurantta Öğle Yemeği
- Acenta Refakati ve Rehberlik Hizmeti
- Programda Belirtilen Çevre Gezileri

Ücrete Dahil Olmayanlar:
- Kişisel Harcamalar
- Tekne Turu

 

Paylaşın:

Tur Rezervasyonu yapmak için iletişim bilgilerinizi bize gönderin, sizi arayalım...


Adınız

E-mail

Soyadınız

Telefonunuz

Mesajınız