FETHIYE KAS KALKAN TURU

FETHİYE-KAŞ-KALKAN TURU 7 Gece 8 Gün ( 5 Gece Konaklama)

1. Gün: Siz değerli misafirlerimizle Kumrular Sokak buluşma noktamızda gece saat 23.00’de buluşup Polatlı-Afyon-Isparta-Burdur güzergahından Fethiye’ye hareket ediyoruz.

2. Gün: 12 Adalar Tam Gün Mavi Yolculuk Tekne Turu, Yüzme Molaları, Ada Gezileri,
Sabah kahvaltımızın ardından ücrete dahil tam gün yemekli 12 Adalar tekne turundaKaunos Kral Mezarları, Kızılada, Cleopatra Hamamı, Gobun (mağaralı) Koyu, Tavsan Adası, Katrancı Adası, Yassıcılar Adası, Domuz Adası, Samanlık Koyu ve Şövalye Adası yüzme molalı gezileri... Otelimize hareket. Akşam yemeği sonrasında dileyen konuklarımızla Hisarönü gecelerinde eğlenme… Akşam yemeği ve Konaklama otelimizde.

3. Gün: Ölüdeniz, Saklıkent, Tlos Antik Kenti, Yakapark, BelecekızKoyu,Yüzme Molası, Yamaç Paraşütü
Gerekli molalarla Fethiye‘deki otelimize varış. İkramımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında Dünya markamız Ölü deniz’e hareket. Belce kız olarak bilinen milli parkta turkuaz renkli denizde yüzmek için serbest zaman. Dileyenler yamaç paraşütü yapabilirler… Türkiye’nin en uzun kanyonu Saklıkent Kanyonu’nda yürüyüş ve fotoğraf molası… Suların dans ettiği Yaka park ve Tlos antik kent gezisi… Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4. Gün: Kelebekler Vadisi Tam Gün Mavi Yolculuk Tekne Turu, Yüzme Molaları, Koylar, Adalar, Rum Köyü Kayaköy
Sabah kahvaltımızın ardından ücrete dahil tam gün yemekli Kelebekler Vadisi tekne turunda Fosforlu Mağara, şelale, Soğuk Su Kaynağı ve St. Nicolas. Adası yüzme molalı gezileri… 1923 yılında mübadeleyle boşaltılan Kaya köy’ün gezilmesi. Otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5.Gün: Kalkan,Patara Plajı,KAŞ
Sabah kahvaltımızın ardından her sokağında ayrı bir manzara olan Kalkan’da çay molası… Kaş şehir turu Anfi Tiyatro, Likya Lahiti ve Liman gezisi… ve 18 km uzunluğa sahip Patara Plajında yüzmek için serbest zaman. Fethiye merkez  otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

6. Gün: Kekova Adası Tam Gün Mavi Yolculuk Tekne Turu, Yüzme Molaları, Batık Şehir, Simena
Sabah kahvaltımızın ardından Üçağız’da alacağımız tekneyle ücrete dahil tam gün yemekli Kekova tekne turu. Uçağız Köyü, Batık Şehir, Tersane Koyu, Kale köyü ve Kalesi’nin bulunduğu Kekova ve Simena’nın gezilmesi ve yüzme molaları sonrasında Otelimize hareket. Akşam yemeği sonrasında dileyen konuklarımızla gece eğlenme… Konaklama otelimizde.

7.Gün: Salda Gölü-Ankara
Sabah kahvaltımızın ardından Salda Gölüne doğru yola çıkıyoruz. Varış sonrası öğle yemeği ve serbest zaman. Gerekli molalar ve araç içi ikramlarıyla akşam saatlerinde Ankara’ya varış. 
Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakıyor ve bir başka etkinliğimizde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.

TUR ÜCRETİMİZE DAHİL OLAN HİZMETLER 
* 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama ( 5 akşam yemeği, 5 sabah kahvaltısı),
* Programda belirtilen çevre gezileri,
* Profesyonel rehberlik hizmetleri,
* Otobüs içi ikramlar,
* 3 Tam Gün Tekne turu Öğle Yemeği dahil,
* 1618 Nolu Turizm kanununa gore zorunlu seyahat sigortası
* Lüks otobüsler ile ulaşım ve araç içi ikramlar

Paylaşın:

Tur Rezervasyonu yapmak için iletişim bilgilerinizi bize gönderin, sizi arayalım...


Adınız

E-mail

Soyadınız

Telefonunuz

Mesajınız